DEZYNSEKCJA Warszawa

Owady i insekty, które z niepokojącą regularnością pojawiają się w naszych mieszkaniach, stają się dość częstym i niestety uporczywym problemem, z którym musimy się zmagać. Wkładamy ogrom wysiłku, aby stawić im czoła, staramy się ich pozbyć na różne sposoby, wykorzystując różnorodne metody i środki, ponieważ ich niechciana obecność wpływa w niepożądany sposób na nasz codzienny komfort życia oraz ogólne zdrowie.

Niestety, często zdarza się, że próby pozbycia się tych małych najeźdźców na własną rękę kończą się niepowodzeniem. Takie sytuacje mają miejsce, gdy na przykład owady stają się już uodpornione na lekkie środki owadobójcze, które możemy kupić w zwykłym sklepie, lub gdy po prostu nieumiejętnie dobieramy preparaty chemiczne do rodzaju insektów, które zdecydowały zamieszkać w naszym domu.

Znacznie bardziej efektywna, przynosząca szybsze i bardziej zadowalające rezultaty jest pomoc specjalistów w dziedzinie dezynsekcji. Są to osoby, które na co dzień mają do czynienia z problemem owadów i potrafią z nim skutecznie walczyć.

Skuteczna dezynsekcja, to nie tylko odpowiednio dobrane, specjalistyczne środki chemiczne, ale przede wszystkim to wieloletnie doświadczenie w walce z insektami, umiejętność rozpoznawania różnych gatunków i doboru najskuteczniejszych metod eliminacji, co pozwala osiągnąć szybkie i zadowalające efekty.

Firma Insekta z Warszawy od wielu lat zajmuje się dezynsekcją, oczyszczając domy, mieszkania, ale także powierzchnie komercyjne z uciążliwych, a często zagrażających życiu ludzi owadów. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, dobieramy odpowiednie, atestowane preparaty, które mają zgodę Ministerstwa Zdrowia na ich użycie. Dzięki temu, jako klienci, mogą Państwo mieć pełną pewność, że stosowane przez nas środki nie będą zagrażały życiu mieszkańców, ale działały skutecznie na niepożądanych lokatorów.

Po zakończeniu naszych prac, dostarczamy Państwu protokół sanitarny, który zawiera numer pozwolenia Ministerstwa Zdrowia na użyte substancje czynne. To dokument potwierdzający, że wszystkie działania były zgodne z prawem i przepisami.

W efektywnej dezynsekcji, niezmiernie ważny jest nie tylko dobór odpowiednich środków, ale również zastosowanie odpowiedniej metody walki z insektami. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na skuteczne rozwiązanie problemu, tak aby nasi klienci mogli cieszyć się spokojem i komfortem we własnym domu.

 

 

Proponujemy Państwu cztery najskuteczniejsze metody, zgodnie z najnowszymi technologiami:

01.

Metoda opryskowa polega na rozpyleniu w pomieszczeniu substancji owadobójczej. Stosowana w szczególności na karaluchy, prusaki, rybiki i pluskwy.

02.

Wymrażanie metodą CRYONITE to bezpieczny i ekologiczny sposób pozwalający na pozbycie się uporczywych insektów z naszych domów.

03.

Zamgławianie ULV polega na generowaniu zimnej, bardzo skutecznej mgły. Dociera ona do wszystkich zakamarków naszego mieszkania trując insekty.

04.

Metoda żelowa cechuje się dużym bezpieczeństwem dla ludzi, zwierząt i żywności ale jest bezwzględna dla insektów. Jest to długotrwałe i skuteczne rozwiązanie.

Po konsultacji i ocenie zarobaczenia pomieszczenia dobieramy odpowiednią technikę walki z insektami i częstotliwość przeprowadzanej dezynsekcji. Osiągamy bardzo dobre efekty działania dzięki odpowiednio dobranym preparatom.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy szybko i efektywnie pozbyć się niechcianego problemu.

Skuteczna dezynsekcja w Warszawie i okolicach.

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00
Zadzwoń i umów dogodny dla siebie termin usługi.

ZWALCZAMY

Nasi pracownicy od wielu lat zajmują się skutecznym usuwaniem wszelakiego rodzaju szkodników i insektów. Świadczymy usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie Warszawy i okolic. Pomagamy pozbyć się najpopularniejszych insektów takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mole, pchły, wszy, mrówki oraz wielu innych.

ZAPYTAJ O CENĘ