DEZYNSEKCJA ATESTOWANYMI PREPARATAMI

Owady i insekty, które pojawiają się w naszych mieszkaniach to dość częsty i uporczywy problem. Staramy się ich pozbyć na różne sposoby, ponieważ ich obecność wpływa negatywnie na nasz komfort i zdrowie. Często zdarza się, że próby pozbycia się insektów na własną rękę kończą się niepowodzeniem. Dzieję się tak w sytuacji, gdy owady są już uodpornione na lekkie środki owadobójcze lub po prostu nieumiejętnie dobieramy preparaty chemiczne do rodzaju insektów, które zamieszkały w naszym domu.

Dużo efektywniejsza i przynosząca szybsze rezultaty jest pomoc specjalistów w dziedzinie dezynsekcji.

Skuteczna dezynsekcja to odpowiednio dobrane środki chemiczne, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w walce z insektami pozwalające osiągnąć szybkie i zadowalające efekty.

Insekta od wielu lat oczyszcza domy, mieszkania i powierzchnie komercyjne z uciążliwych i zagrażających życiu ludzi owadów.

Dobieramy odpowiednie, atestowane preparaty, które mają zgodę Ministerstwa Zdrowia na ich użycie. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że nie będą zagrażały one życiu mieszkańców ale działały skutecznie na niepożądanych lokatorów.  Po zakończeniu prac otrzymują Państwo protokół sanitarny z nr. pozwolenia Ministerstwa Zdrowia na użytą substancję czynną.

W efektywnej dezynsekcji, bardzo ważny jest dobór odpowiedniej metody walki z insektami.

 

Proponujemy Państwu cztery najskuteczniejsze metody, zgodnie z najnowszymi technologiami:

01.

Metoda opryskowa polega na rozpyleniu w pomieszczeniu substancji owadobójczej. Stosowana w szczególności na karaluchy, prusaki, rybiki i pluskwy.

02.

Wymrażanie metodą CRYONITE to bezpieczny i ekologiczny sposób pozwalający na pozbycie się uporczywych insektów z naszych domów.

03.

Zamgławianie ULV polega na generowaniu zimnej, bardzo skutecznej mgły. Dociera ona do wszystkich zakamarków naszego mieszkania trując insekty.

04.

Metoda żelowa cechuje się dużym bezpieczeństwem dla ludzi, zwierząt i żywności ale jest bezwzględna dla insektów. Jest to długotrwałe i skuteczne rozwiązanie.

Po konsultacji i ocenie zarobaczenia pomieszczenia dobieramy odpowiednią technikę walki z insektami i częstotliwość przeprowadzanej dezynsekcji. Osiągamy bardzo dobre efekty działania dzięki odpowiednio dobranym preparatom.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy szybko i efektywnie pozbyć się niechcianego problemu.

ZWALCZAMY

Nasi pracownicy od wielu lat zajmują się skutecznym usuwaniem wszelakiego rodzaju szkodników i insektów. Świadczymy usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji na terenie Warszawy i okolic. Pomagamy pozbyć się najpopularniejszych insektów takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mole, pchły, wszy, mrówki oraz wielu innych.

Call Now Button ZAPYTAJ O CENĘ