DEZYNFEKCJA WARSZAWA

OZONOWANIE – ZWALCZA WIRUSY

Ozonowanie to bezpieczny sposób dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. To skuteczne i ekologiczne odkażanie pomieszczeń. Badania wykazują, że ozon zabija 99,9% patogenów w powietrzu, w tym koronawirusa SARS i grypy, w tym COVID-19. Ozonowanie szybko poprawia jakość powietrza i usuwa wirusy, bakterie, grzyby i ich zarodniki, pleśnie, roztocza, pasożyty i wiele innych. Dodatkowo usunie wszelkie nieprzyjemne zapachy z otoczenia.

Usługi odkażania i dezynfekcji ozonowaniem oferujemy przede wszystkim tam, gdzie w pomieszczeniach przebywa dużo osób. To tam ryzyko biologiczne i możliwość zakażenia jest największe. Proponujemy dezynfekcję w szkołach, przedszkolach, urzędach, szpitalach, biurach, domach, mieszkaniach, środkach komunikacji miejskiej czy samochodach.

Posiadamy nowoczesne maszyny do ozonowania, jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zleceń w krótkim czasie.

DEZYNFEKCJA METODĄ ZAMGŁAWIANIA ULV

W celach dezynfekcji pomieszczeń, stosujemy również metodę zamgławiania ULV ( generator zimnej mgły). Jest to rozprowadzenie cieczy roboczej (środek dezynfekcyjny + woda) za pomocą generatora zimnej mgły, powstają 10 razy mniejsze krople, niż przy oprysku szczegółowym, dzięki temu cząsteczki docierają wszędzie, nawet w najmniejszą szczelinę. Do zabiegów stosujemy ekologiczne i biodegradowalne preparaty.

Jest to skuteczna ochrona ludzi i zwierząt przed szkodliwym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów i bakterii. Aktualnie skutecznie pomaga w zwalczaniu epidemii koronawirusa. Dezynfekcję stosuje się również w pomieszczeniach, w których przebywała osoba chora (także w domu). 

Oferujemy zabiegi dezynfekcji na terenie całego województwa mazowieckiego, przy większych zleceniach dojedziemy w każde miejsce w kraju.

 

ZAPYTAJ O CENĘ