O NAS

Firma ,,INSECTA” specjalizuje się w usługach szeroko pojętej dezynsekcji i deratyzacji na terenie Warszawy i okolic. Zatrudniamy techników dezynsekcji z wieloletnimi doświadczeniami. Jesteśmy firmą, która za cel obrała sobie być najlepszą na rynku. Dlatego skupiamy się jedynie na dezynsekcji i deratyzacji. Zwalczamy wszystkie insekty, które występują w domach, mieszkaniach, hotelach, restauracjach itd. W sezonie letnim prowadzimy również opryski, które skutecznie usuwają komary, kleszcze i meszki z terenów zielonych (prywatne ogrody, obiekty publiczne). Zajmujemy się także kompleksowym sprzątaniem po zgonach.

Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkiego rodzaju insektów:

N

karaluchy

N

prusaki

N

pchły

N

rybiki

N

komary

N

meszki

N

pluskwy

N

mole

N

mrówki

N

gryzki

N

kleszcze

N

i wiele innych

Nasze działania pozwalają na długotrwałe pozbycie się problemu „niechcianych lokatorów” z mieszkań oraz lokali usługowych. Metody dezynsekcji dobieramy indywidualnie do potrzeb Klienta, uwzględniając warunki lokalowe oraz rodzaj insektów, dzięki temu nasza praca przynosi spodziewane efekty.

Używamy tylko atestowanych preparatów, które mają zgodę Ministerstwa Zdrowia na ich użycie. Po wykonanej usłudze otrzymują Państwo protokół sanitarny z nr pozwolenia Ministerstwa Zdrowia na użytą substancję czynną, co jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych klientów. Zapewniamy pełną dyskrecję i najniższe ceny w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy małe, średnie i duże firmy, jak i również klientów indywidualnych.

Dbamy o komfort naszych klientów. Dopasowujemy termin wykonania usługi do Państwa potrzeb. Zachowujemy dyskrecję i pracujemy bez rozgłosu w trosce o dobre imię i opinię, zarówno osób prywatnych jak i firm. W przypadku nieuzasadnionego wezwania naszego specjalisty, Klient ponosi koszt dojazdu w wysokości 80zł.

Zapraszamy do kontaktu.

CERTYFIKATY

DLACZEGO MY?

  • SKUTECZNOŚCI 95% 95%
  • BEZPIECZEŃSTWA 100% 100%
  • GWARANCJI NA USŁUGĘ 100% 100%
  • SATYSFAKCJI KLIENTA 98% 98%
ZAPYTAJ O CENĘ