METODA OPRYSKOWA

Metodą opryskową docieramy w miejsca najbardziej zainfekowane przez insekty, zwalczając główne źródło. Ten rodzaj walki z insektami warto wybrać gdy problem jest bardzo nasilony. Zabiegi opryskowe wykorzystują trzy rodzaje chemii, gdyż około 10% pluskiew jest uodpornione na używane preparaty. Jest to skuteczny sposób walki z takimi insektami jak: pluskwy, prusaki, rybiki, gryzek, szubak i inne.

Na czym polega metoda opryskowa?

Metoda opryskowa polega na rozprowadzeniu na powierzchniach, na których żyją i pojawiają się np. pluskwy, specjalnego preparatu chemicznego. Preparat ten jest rozprowadzany za pomocą opryskiwaczy ciśnieniowych.

Metoda opryskowa nazywana inaczej kropelkową lub kontaktowo-żołądkową, powoduje że insekty, które mają styczność z preparatem nie dość, że same giną to jeszcze roznoszą truciznę do swoich gniazd i przekazują ją innym owadom.

Jak często trzeba robić oprysk?

Metoda opryskowa przynosi najlepsze efekty jeżeli przeprowadzi się min. 3 zabiegi. W przypadku np. Pluskiew wykonujemy trzy zabiegi w odstępach tygodniowych po 200zł każdy do dwóch łóżek, każde następne 30zł.

Jeśli metoda opryskowa stosowana jest na prusaki wystarczy minimum dwa zabiegi, od 200zł każdy, w odstępach 2-3 tygodniowych.

W przypadku innych insektów takich jak: Rybik, Gryzek, Szubak, inne  wykonujemy minimum dwa zabiegi, od 200zł każdy.

Skuteczna dezynsekcja w Warszawie i okolicach.

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00
Zadzwoń i umów dogodny dla siebie termin usługi.

ZAPYTAJ O CENĘ