Pluskwy można przenieść do domu bardzo łatwo. Doświadczenie pokazuje, że zainfekować można się podczas zagranicznych wojaży, nocując w hotelach lub hostelach, podróżując komunikacją miejską czy pociągami albo kupując używane meble. A jak skutecznie pozbyć się tych pasożytów, jeśli już zalęgną się w domu? Zwalczanie pluskiew najlepiej powierzyć profesjonalnemu serwisowi. Firma INSECTA z Warszawy realizuje swoje usługi nie tylko na terenie Warszawy, ale całej Polski. Skorzystanie z naszej pomocy to gwarancja dokładnie i skutecznie przeprowadzonej dezynsekcji, bezpiecznymi metodami.

Polecamy: Pluskwy w biurach – jak często występują?

Metody walki z pluskwami

Nasze działania zawsze poprzedzamy indywidualną konsultacją, podczas której dobieramy optymalną metodę zwalczania pluskiew i ustalamy częstotliwość dezynsekcji. Korzystamy z atestowanych preparatów, a po dezynsekcji wystawiamy protokół sanitarny z numerem pozwolenia Ministerstwa Zdrowia na użytą substancję czynną.
Klientom z Warszawy oraz innych części kraju proponujemy zwalczanie pluskiew następującymi metodami:

Polecamy: Odpluskwianie Warszawa – jaka cena?

ZAMGŁAWIANIE ULV

Do zwalczania pluskiew tą metodą stosuje się specjalne urządzenie (zamgławiacz), generujące zimną mgłę. Preparat w takiej formie dociera do wszystkich szczelin oraz trudno dostępnych miejsc i truje insekty. Zamgławianie powinno się wykonać dwukrotnie, w tygodniowym odstępie.

METODA OPRYSKOWA


Jest to sposób, który polega na rozprowadzeniu, za pomocą opryskiwaczy ciśnieniowych, owadobójczych preparatów chemicznych na powierzchniach, na których żyją pluskwy. Opryski zalecane są zwłaszcza tam, gdzie problem jest bardzo nasilony.

WYMRAŻANIE PLUSKIEW

Zwalczanie pluskiew przez wymrażanie jest metodą innowacyjną, ekologiczną i niezwykle skuteczną. Dezynsekcji termicznej nie trzeba powtarzać, przed zabiegiem nie trzeba specjalnie przygotowywać mieszkania. Do wymrażania nie stosuje się żadnych preparatów chemicznych, a jedynie specjalne urządzenie CRYONITE, które generuje suchy lód.

ZAPYTAJ O CENĘ