ODKOMARZANIE ORAZ ZWALCZANIE KLESZCZY

Rozpoczęcie sezonu letniego to długo wyczekiwany przez większość z nas czas relaksu i zabaw na świeżym powietrzu. Jednak oprócz tych miłych dla nas aspektów, wraz z lepszą pogodą i wyższymi temperaturami pojawiają się w naszym otoczeniu uporczywe insekty, takie jak komary, kleszcze i meszki.

Owady uprzykrzają nam spacery i wieczorne biesiadowanie. Mogą przenosić również niebezpieczne dla człowieka choroby. Warto więc pomyśleć nad skutecznym pozbyciem się ich z naszego otoczenia. Tak jak w przypadku insektów domowych i te zewnętrzne mogą być eliminowane różnymi metodami. Najpopularniejszą z nich jest zamgławianie przestrzenne. Polega ono na rozpyleniu preparatu chemicznego na posesji lub innym terenie zielonym, na którym występuje znaczne nagromadzenie owadów.

Środek chemiczny w postaci mikrokropelek rozpylany jest na drzewa, krzewy i wysokie trawy, czyli miejsca które najczęściej są siedliskiem komarów, meszek i kleszczy. Dzięki zastosowaniu tej metody populacja owadów zmniejsza się w bardzo widoczny sposób. Jednocześnie stosowane przez nas środki chemiczne są atestowane, ekologiczne, a co za tym idzie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Usługa zamgławiania musi zostać przeprowadzona w sprzyjających warunkach atmosferycznych, nie może padać i wiać zbyt mocny wiatr. Najczęściej wykonywana jest wczesnym rankiem lub wieczorem.

Zamgławianie to skuteczny sposób na widoczne zmniejszenie lub całkowite pozbycie się komarów, kleszczy i meszek z naszego otoczenia. Usługę te wykonujemy na posesjach, ogrodach, osiedlach, a także przestrzeniach miejskich. Obszar naszego działania to przede wszystkim Warszawa i okolice. Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie i atestowanych środkach chemicznych. Zapraszamy do kontaktu.

PRZYKŁADOWE CENY

ZAPYTAJ O CENĘ