ZAMGŁAWIANIE ULV

Zamgławianie ULV to bardzo skuteczna metoda walki z insektami polegająca na rozprowadzeniu w pomieszczeniu zimnej mgły. Urządzenie zwane zamgławiaczem generuje zimną mgłę, która ociera dosłownie wszędzie trując insekty. Zamgławiacz ULV wytwarza krople o wielkości tylko około dwudziestu mikronów, trując wszelakie insekty. Metodę zamgławiania stosuje się minimum 3 razy przy niskiej populacji w odstępie tygodniowym. W niektórych przypadkach potrzeba jest większa ilość zabiegów, aby usługa była skuteczna.

Dlaczego metoda zamgławiania ULV jest taka skuteczna?

Zamgławianie ULV jest obecnie uznawane za jedną z najskuteczniejszych metod walki z insektami. Bardzo dobre wyniki osiągane są zwłaszcza przy pozbywaniu się pluskiew.

Skuteczność tej metody polega na docieraniu do wszystkich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Takie właściwości ma rozprowadzana przez zagławiacz mgła, która zawiera środek owadobójczy. Insekty przenoszą preparat na swoim ciele dzięki czemu zarażają także inne owady.

Efekty użycia preparatu widać już po krótkim czasie, najczęściej jest to kilka godzin. Znaczne zmniejszenie występowania pluskiew widać już po kilku dniach a efekt utrzymuje się przez długi czas.

Bardzo dużą zaletą metody zamgławiania jest jej bezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt oraz osób cierpiących na alergie. Oczywiście stopień bezpieczeństwa zależy od rodzaju użytego preparatu.

Cena za jeden zabieg wynosi od 230zł w zależności od wielkości mieszkania i ilości łóżek. Za każdy dodatkowy pokój dopłata 50zł.

Skuteczna dezynsekcja w Warszawie i okolicach.

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00
Zadzwoń i umów dogodny dla siebie termin usługi.

ZAPYTAJ O CENĘ