METODA ŻELOWA

Metoda żelowa jest znakomitą alternatywą dla metody opryskowej i świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, których nie możemy opuścić na dłuższy czas. Metoda ta jest stosowana na prusaki i karaczany.

Jak wygląda zastosowanie metody żelowej?

Podstawową czynnością jest rozprowadzenie na powierzchniach uczęszczanych przez insekty oraz w szczelinach, które mogą być potencjalnym gniazdem owadów substancji chemicznej w postaci żelu. Taki trujący żel zawiera najczęściej wysokobiałkowy, atrakcyjny dla karaluchów pokarm oraz feromony przyciągające insekty. Skład ten gwarantuje, że karaluch przyjdzie po pokarm i w ten sposób przyjmie i rozniesie na sobie truciznę.

Jakie są zalety stosowania metody żelowej?

Metoda żelowa ma wiele zalet. Uważana jest za jedną z najskuteczniejszych metod walki z karaluchami i prusakami, jej skuteczność dochodzi do 100%.

Ważnym aspektem jest także bezpieczeństwo stosowanego preparatu, zwłaszcza kiedy mamy w domu zwierzęta i małe dzieci.

Po metodę żelową sięgamy także w sytuacjach kiedy inne sposoby walki z insektami okazały się zawodne lub kiedy owady są po prostu uodpornione na działanie innych środków chemicznych.

Rekomendujemy przeprowadzenie jednego zabiegu, którego cena wynosi od 110zł.

Zostaw swój numer - Oddzwonimy


Wolisz, abyśmy to my zadzwonili do Ciebie? Zostaw nam swój numer, a nasz pracownik skontaktuje się w możliwie najkrótszym czasie.