WYMRAŻANIE PLUSKIEW

Dezynsekcja metodą CRYONITE to bardzo bezpieczny i ekologiczny sposób wymrażania pluskiew. Jest to innowacyjna metoda pozbycia się uciążliwych insektów z naszego domu, a co najważniejsze jej efekty są długotrwałe.

Jak działa wymrażanie pluskiew metodą Cryonite?

Urządzenie CRYONITE generuje suchy lód z ciekłego CO2 (dwutlenku węgla) o temperaturze niemal -80 stopni Celsjusza, która zwalcza dorosłe osobniki i jaja pluskwy. Przy tej metodzie nie stosujemy substancji chemicznych, a jedynie dwutlenek węgla. Z tego też powodu uznawana jest ona za 100% ekologiczny sposób walki z pluskwami.

Wymrażanie pluskiew metodą Cryonite

Czy do zabiegu wymrażania trzeba specjalnie przygotować pomieszczenie?

Przy metodzie wymrażania pluskiew nie ma konieczności specjalnego przygotowania pomieszczeń czy opuszczania mieszkania. Jest to metoda, która nie pozostawia żadnych zapachów ani śladów. Powierzchnie po zastosowaniu lodu są całkowicie suche. Wymrażanie pluskiew w żaden sposób nie zniszczy powierzchni oraz nie pozostawia na meblach, czy produktach żywnościowych chemicznego osadu. Ze względu na liczne zalety, metoda ta polecana jest przy osobach starszych, chorych i małych dzieciach.

Wymrażanie pluskiew metodą CRYONITE jest zabiegiem jednorazowym. Koszt ustalamy zawsze indywidualnie z Klientem. Zapraszamy do kontaktu.

Wymrażanie pluskiew wykonujemy w Warszawie i okolicach.

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć i filmów z realizacji.

Skuteczna dezynsekcja w Warszawie i okolicach.

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00
Zadzwoń i umów dogodny dla siebie termin usługi.

ZAPYTAJ O CENĘ