Pluskwy w domu to poważny problem. Jak się ich pozbyć? Z całą pewnością nie pomogą domowe sposoby, a samodzielne stosowanie pestycydów lub innych, drażniących substancji chemicznych może spowodować poważne zatrucia. Najrozsądniej wezwać specjalistów. INSECTA to warszawska firma specjalizująca się w usługach związanych z dezynsekcją. Zajmujemy się m.in. zwalczaniem pluskiew. W naszej pracy stosujemy różne metody – opryskową, zamgławianie ULV oraz wymrażanie. Czym charakteryzuje się i jakie zalety ma wymrażanie pluskiew?

Dezynsekcja metodą CRYONITE

Wymrażanie pluskiew, czyli zwalczanie ich za pomocą specjalnego urządzenia, które generuje suchy lód (o temperaturze niemal -80°C) z ciekłego dwutlenku węgla, jest metodą innowacyjną i niezwykle skuteczną. Jest to zabieg bezpieczny (również dla dzieci i zwierząt) i ekologiczny, odbywa się bez użycia preparatów chemicznych. Dezynsekcja termiczna to metoda jednorazowa, której nie trzeba powtarzać – podczas wymrażania giną zarówno dorosłe osobniki, jaja, jak i larwy. Po zabiegu nie pozostaje w domu nieprzyjemny zapach, a dezynsekowane pomieszczenia nie wymagają wietrzenia. Usługę wymrażania pluskiew wykonujemy nie tylko w Warszawie i podwarszawskich miejscowościach, ale na terenie całej Polski.

Skutecznie i bez problemu

Przed wykonaniem dezynsekcji zazwyczaj należy w określony sposób przygotować mieszkanie, np. poodsuwać meble, pozdejmować obrazy, zdjąć zasłony i firany, dokładnie odkurzyć. Zupełnie inaczej jest w przypadku ekologicznej metody CRYONITE. Wymrażanie nie musi być poprzedzone żadnymi przygotowaniami. Nie musimy chować produktów spożywczych, nie ma również konieczności opuszczenia domu na czas zabiegu. Suchy lód, który tak skutecznie walczy z pluskwami, nie pozostawia osadu, nie niszczy mebli i innych domowych powierzchni. Warto podkreślić, że wymrażanie nie wywołuje żadnych negatywnych skutków i polecane jest szczególnie przy małych dzieciach, osobach starszych i chorych.

ZAPYTAJ O CENĘ