W Twoim domu pojawiły się insekty? Domowe sposoby nie działają? INSECTA to profesjonalna firma zajmująca się zwalczaniem owadów. Zapraszamy do współpracy.

  • Insekty są też szkodnikami
  • Najczęściej obecność insektów zauważana jest dopiero, kiedy kolonia jest bardzo duża
  • Sposób dezynsekcji należy dobrać indywidualnie

Polecamy: Zwalczanie rybików

Pojawienie się w domu owadów to kłopot i duży dyskomfort. Niektóre, takie jak np. rybiki cukrowe, nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia dla ludzi. Z kolei inne, np. pluskwy czy karaluchy, mogą dotkliwie kąsać lub przenoszą groźne choroby. Insekty są też szkodnikami. Niszczą tapety, książki, ubrania, zanieczyszczają żywność itp. To mit, że owady zagnieżdżają się tylko w miejscach brudnych i zaniedbanych. Tak naprawdę insekty mogą pojawić się nawet w najczystszym domu – dotyczy to szczególnie mieszkań znajdujących się w bloku. Owady zwykle skutecznie kryją się we wszelkich szczelinach i zakamarkach, a żerują głównie w nocy. To sprawia, że w pierwszej fazie inwazji domownicy często nie mają pojęcia, że pod dachem pojawili się nieproszeni lokatorzy. Najczęściej obecność insektów zauważana jest dopiero, kiedy kolonia jest bardzo duża, a zwalczanie owadów  domowymi sposobami nie przynosi oczekiwanych skutków.

Polecamy: Dezynsekcja Warszawa – opinie

INSECTA – profesjonalna dezynsekcja w Warszawie

Jeśli w Twoim domu pojawiły się insekty i chcesz się ich pozbyć szybko i skutecznie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalistami, a do zwalczania owadów wykorzystujemy różne metody (m.in. zamgławianie ULV, wymrażanie, żelowanie). Sposób dezynsekcji dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne czynniki, m.in. rodzaj szkodnika czy wielkość populacji, i zawsze mając na uwadze bezpieczeństwo domowników. Działamy w Warszawie i w okolicach. Nasze usługi objęte są gwarancją, a po wykonaniu dezynfekcji wystawiamy protokół sanitarny.  Oprócz dezynsekcji świadczymy również usługi z zakresu dezynfekcji (neutralizowanie mikroorganizmów, takich jak np. bakterie, wirusy, grzyby) oraz deratyzacji (zwalczanie gryzoni, m.in. szczurów i myszy).

ZAPYTAJ O CENĘ